Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

Flair Brothers

FlairBrothers to duet barmański stworzony przez braci Piotra i Andrzeja, którzy od kilku lat poświęcają się sztuce flair. Rozwijane przez nich umiejętności zaskoczą każdego z gości podczas show przygotowanego specjalnie na Państwa imprezę. Doświadczenie zdobyte na wielu konkursach oraz pokazach pozwala porwać publikę do wspólnej zabawy. FlairBrothers świadczą usługi w zakresie pokazów barmańskich oraz obsługi barmańskiej na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Oferujemy także obsługę barów weselnych oraz efektowne bary lodowe. Jesteśmy gotowi, aby sprostać Państwa wymaganiom!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Magic Filip - Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz

Urodzony w 1988 roku Filip Piestrzeniewicz interesuje się iluzją od najmłodszych lat swojego dzieciństwa - głównie za sprawą swojego ojca Sławomira (pseud. Arsène Lupin). Po raz pierwszy wystąpił w wieku 5 lat w Filharmonii Łódzkiej, prezentując najprostsze efekty iluzji scenicznej. Obecnie na swoim koncie ma już występ w pierwszym programie TVP, prowadzenie cyklu programów w łódzkiej telewizji regionalnej, liczne występy w łódzkich teatrach oraz całe mnóstwo występów realizowanych na prywatne zamówienia. W 2008 roku wziął udział w programie "Mam talent", emitowanym przez telewizję TVN i znalazł się półfinale konkursu. W swojej działalności artystycznej wysuwa na pierwszy plan relację między iluzjonistą, a widzami. W oparciu o pracę słowem stwarza widowisko będące nie tylko czysto wizualnym pokazem iluzji, ale i formą intelektualnej roz(g)rywki. Dzięki temu dystansuje się Filip od stereotypu sztukmistrza-kuglarza, a jego występy prócz zdziwienia, pragną ofiarować poruszenie myśli i wyobraźni oraz przede wszystkim: rozbawienie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

ALPHA - Biuro tłumaczeń Warszawa

Nasze biuro zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń wszelkiego rodzaju. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje tłumaczenia pisemne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów prawniczych, medycznych, informatycznych i umów. Tłumaczymy również dokumenty samochodowe, dokumenty rozliczeń podatkowych oraz teksty z zakresu finansów, bankowości, marketingu, transportu, budownictwa i elektryki. Nasza oferta obejmuje również tłumaczenia ustne, w tym tłumaczenia konsekutywne, konferencyjne (symultaniczne), tłumaczenia rozmów telefonicznych, spotkań, tłumaczenia towarzyszące oraz wyjazdowe. Dbając o innowacyjność naszej oferty, od wielu lat wprowadzamy nowe rozwiązania i usługi. Tłumaczenie stron internetowych oraz prezentacji multimedialnych nie stanowią dla nas problemu. Biuro tłumaczeń Warszawa wykonuje również tłumaczenia ekspresowe, najpopularniejsze teksty tłumaczone w ten sposób to korespondencja handlowa (emaile i faksy). Teraz korespondencja tłumaczona w błyskawicznym tempie z zachowaniem najbardziej rygorystycznych zasad dotyczących jej poufności nie stanowi już problemu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Gildia.pl Fantastyczny portal kulturalny

Portal internetowy Gildia.pl powstał w 2000 roku pierwotnie jako komercyjny projekt zaś w 2001 roku został przekształcony w niezależny i autorski projekt skupiający fanów i profesjonalnych twórców związanych z szeroko rozumianą fantastyką. W 2005 roku dokonaliśmy kolejnego kroku w naszym rozwoju i rozszerzyliśmy formułę portalu stricte fantastycznego do codziennie aktualizowanego serwisu kulturalnego o niespotykanej do tej pory w naszym kraju ofercie jednej redakcji. Kulturę traktujemy bardzo szeroko. Nasze serwisy tematyczne, które skupiają codziennie dziesiątki tysięcy czytelników, prezentują informacje związane z literaturą, filmem, muzyką, grami komputerowymi, bitewnymi, karcianymi i planszowymi jak również komiksami, grami fabularnymi, tematyką popularnonaukową oraz tajemnicami otaczającego nas świata.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kraina Świętego Mikołaja

Pewnej świątecznej nocy Święty Mikołaj podróżował po Polsce rozdając prezenty. Śpieszył się, aby zdążyć do wszystkich dzieci. Ogromnie dużo miał pracy, bo w Polsce grzecznych dzieci jest bardzo, bardzo wiele i wszystkie zasługują na prezenty. Gdy przelatywał nad Kołacinkiem w swoich pięknych saniach zauważył, że jest to tak urokliwe miejsce, jak w dalekiej Laponii, gdzie sam mieszka. Pomyślał... i szybko napisał Akt Nadania dla tego miejsca, mianując go Krainą Świętego Mikołaja w Polsce. Ucieszył się, bo wiedział, że od tej pory będzie miał blisko do wszystkich polskich dzieci i zawsze zdąży do nich z prezentami. Akt Nadania temu miejscu magicznej mocy Krainy Świętego Mikołaja znajduje się w Kołacinku przed domem Świętego Mikołaja i każdy może go zobaczyć.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

GRK Batalionu AK Czata49

Grupa Rekonstrukcji Historycznej Batalionu „Czata 49” powstała w lipcu 2007 roku. Tworzą ją pasjonaci historii, dla których bliskie są idee Armii Krajowej, a ogromny zryw narodowy, jakim było Powstanie Warszawskie, stanowi najważniejszą kartę najnowszej historii Polski. Grupa nasza postawiła na jak najwierniejszą rekonstrukcję umundurowania, wyposażenia i uzbrojenia jednej z najwaleczniejszych jednostek powstańczych jaką był Batalion „Czata 49”. Duży nacisk kładziemy również na odpowiednie wyszkolenie bojowe, oraz znajomość regulaminów wojskowych. Członkowie naszej grupy to ludzie z kilkuletnim doświadczeniem w rekonstrukcji historycznej, nie tylko XX-wiecznej, wywodzący się ze znanych grup rekonstrukcyjnych. G.R.H. „Czata 49” bierze co roku udział w oficjalnych uroczystościach państwowych i kombatanckich jako poczet sztandarowy Batalionu „Czata 49”. Dzięki regularnym ćwiczeniom przedwojennej musztry, możemy stać w jednym szeregu z żołnierzami z Kompanii Reprezentacyjnej. G.R.H. „Czata 49”, wzięła czynnie udział w przygotowaniu inscenizacji „Czerniaków 1944”, która odbyła się 4 sierpnia 2007 roku na ul. Wilanowskiej. Wspólnie z koleżankami i kolegami z grup „Zgrupowanie Radosław”, „Parasol” oraz „Kotwica” stworzyliśmy jedno z największych i najbardziej efektownych widowisk historycznych w Warszawie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Iluzjonista Tomasz Sadowski - Profesjonalne Pokazy

Zapraszamy do Magicznego świata Iluzjonisty Tomasza Sadowskiego. Uczestnika IV Edycji Programu Mam Talent! Pokazy iluzjonisty Tomasz Sadowski to znakomita atrakcja na imprezy firmowe, festyny, eventy, imprezy okolicznościowe. Występy sceniczne przygotowywane są specjalnie pod duże imprezy oraz z myślą o zapewnieniu rozrywki na najwyższym poziomie. ... Profesjonalne Show sceniczne w wykonaniu Tomasza Sadowskiego zaskoczy, oczaruje i rozbawi każdego widza . Zaskakujące sztuki magiczne w połączeniu z muzyką, światłem, efektami specjalnymi, dobrym humorem oraz piękną asystentką sprawią, że Twoje wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju. ...Lewitacje, pojawianie się i znikanie asystentki, szybkie metamorfozy, przecięcie osoby na pół i wiele więcej można zobaczyć podczas jego show. W pokazach czynny udział biorą widzowie co wywołuje dużo pozytywnej emocji wśród publiczności. Dobór repertuaru ustalany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę warunki techniczne, wielkość sceny itp.- tak aby zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie. Na godzinne show składają się różnego rodzaju sztuki manipulacyjne, zabawne efekty z udziałem publiczności, duże iluzje (np. Przecięcie osoby na pół) - wszystko oprawione muzyką, światłem oraz dużą dawką humoru. Na życzenia klienta możemy przyjechać z własnym sprzętem scenicznym taki jak: nagłośnienie, oświetlenie, efekty specjalne. ... Spraw aby Twój event był w pełni magiczny ...

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego